iletisim@rumelivifi.com.tr
0850 840 1221

Hakkımızda

dis-cephe-7-min

Rumeli Wifi

2015 yılında kurulan firmamız,  Bilişim Teknolojileri Kurumun’dan İnternet Servis Sağlayıcı ve Alt Yapı İşletmeciliği Lisansına sahiptir.
Vermiş olduğumuz internet hizmetlerini tüm noktalardan müşterilerimize ulaştırmaktayız. Geçmişinde çeşitli internet hizmetleri sunan bilgili ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler üretmekteyiz.

Kablosuz ağ çözümleri

Bireysel ağ çözümlerimizin yanı sıra kurumsal firmalarada kaliteli interneti en uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.Herhangi bir alt yapıya gereksinim olmadan fiber hızında internete ulaşabilirsiniz.

Neden Rumeli Wifi ?

Genişletilmiş Kapsama Alanı

Gelişmiş alt yapımız ile hizmet bölgemiz olan  Karamürsel , Altınova ve Yalova’da telefon hattı veya başka bir alt yapıya gerek duymaksızın tüm noktalara hizmet vermekteyiz.

Uygun Fiyat

Müşterilerimizin kaliteli interneti en uygun fiyatlarla kullanabilmesi için bütçe dostu tariferlerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknik Servis

Tüm kullanıcılarımızın verimli İnternet kullanması için satış sonrası destek politikamız gereği herhangi bir arıza durumunda  3 iş günü içersin de müdahale ediyoruz.

Rumeli Wifi

Kuruluşumuz olan 2015 yılından ihtibaren Karamürsel / Kocaeli de hizmet vermekte olan Rumeli Wifi yıllar geçtikçe alt yapısını ve sistemini geliştirdi. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız kesintisiz İnterneti ev ve iş yerlerine sağlamak için 7/24 çalışmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimiz istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kapsama alanımızı genişledi.Karamürsel, Altınova ve Ulaşlıdan sonra çok yakında Yalova da hizmetinizdeyiz.